Полтава экскурсии, экскурсии по Полтаве, экскурсия Полтава, экскурсия в Полтаву, экскурсии в Полтаву, экскурсии Полтава, Полтава туризм, экскурсии по Полтавской области, туры в Полтаву, тур в Полтаву, Полтава экскурсия, Полтава екскурсія, отдых в Полтавской области, туризм Полтава, экскурсия в Диканьку, экскурсии по Полтавщине, экскурсия по Гоголевским местам, экскурсии по Полтавщине, екскурсія Полтава, екскурсії по Полтавській області, тури вихідного дня Полтава, Полтава экскурсовод, туры по Полтавской области, Полтавские экскурсии, двухдневная экскурсия Полтава, однодневная экскурсия Полтава, туры по Полтаве, тур выходного дня Полтава, екскурсії в Диканьку, Решетилівку, Опішню, экскурсии по Диканьке, экскурсии в Диканьку, Решетиловку, Опошню, нужен экскурсовод Полтава, тури вихідного дня Полтава, екскурсії по Гоголевськім місцям.
туры по Полтаве и Полтавской области
  Головна    Новини    Контакти 
НОВИНИ
2024-02-22. Збірні тури на кінець лютого, березень
...   Читати все
2023-11-22. Збірний тур в Диканьку+музей весілля на 3 грудня
...   Читати все

ЕКСКУРСІЇ
Індивідуальна екскурсія.Пішохідна екскурсія по центру міста.
Вартість: 600 грн.
Тривалість: 2 години
Індивідуальна екскурсія. Полтава+Диканька+Опішня
Вартість: 2700 грн.
Тривалість: 8 годин
Групова екскурсія. Для школярів. Програма №1 Полтавська галушка
Вартість: 700 грн.
Тривалість: 8 годин
Групова екскурсія. Для школярів. Програма №2 Полтава+Полтавська область
Вартість: 770 грн.
Тривалість: 9-10 годин
Групова екскурсія. Полтава-Диканька-Великі Будищи-Опішня
Вартість: 910 грн.
Тривалість: 10 годин
Групова екскурсія. Полтава+Диканька
Вартість: 650 грн.
Тривалість: 8 годин
Групова екскурсія. Дводений екскурсійний тур
Вартість: 1850 грн.
Тривалість: 1-й день - 8 годин, 2-й день - 9 годин
Групова екскурсія. Оглядова екскурсія по Полтаві + поле Полтавської битви
Вартість: 650 грн.
Тривалість: 6,5-7 годин
Групова екскурсія. По Гоголівським місцям
Вартість: 500 грн.
Тривалість: 7 годин
Экскурсії для іноземців Tours in English
Вартість: 1000 грн.
Тривалість: 2-8 годин
Індивідуальна екскурсія.Пішохідна екскурсія по центру міста.
Вартість: 600 грн.
Тривалість: 2 години
 

Це екскурсія історичним центром Полтави. Маршрут екскурсії: місце зустрічі (вул. Соборності 34) - вулиця Соборності – театр ім. Н.В. Гоголя – пам ятник Марусі Чурай – пам ятник Н.В. Гоголю – алея Гоголівських героїв – старі історичні будинки - будівля Полтавського краєзнавчого музею – пам ятник Т. Шевченко - пам ятник І. Мазепі – Свято-Успенський собор – садиба І.П. Котляревського – відновлена вежа Полтавської фортеці - пам ятник Полтавській галушці – «Біла альтанка».
Екскурсія тарифікується: Від 1 до 5 осіб - 600 грн., від 5 до 10 осіб - 650 грн., від 10 до 15 - 700 грн., від 15 до 20 -ти - 750 грн., понад 20 осіб - 800 грн. Ціна вказана за екскурсію, а не з 1 особи! Ціна може бути збільшена у дати підвищеного попиту або за терміновість. Також ця екскурсія можлива на машині. Для групи до 4-х осіб це буде 1000 грн. (Загальна сума). З поїздкою на машині у Хрестовоздвиженський монастир та поле Полтавської битви – 1400 грн.

У вартість включено:

Єкскурсійні послуги в пішохідній екскурсії, та автомобіль+екскурсійні послуги у випадку замовлення екскурсії з автомобілєм.

Это экскурсия по историческому центру Полтавы. Маршрут экскурсии: Место встречи ул. Соборности 34 – улица Соборности – театр им. Н.В. Гоголя – памятник Марусе Чурай – памятник Н.В. Гоголя – аллея Гоголевских героев – старые исторические здания - здание Полтавского краеведческого музея – памятник Т. Шевченко – памятник И. Мазепе – Свято-Успенский собор – усадьба И.П. Котляревского – восстановленная башня Полтавской крепости – памятник Полтавской галушке – «Белая беседка».
Экскурсия тарифицируется: от 1 до 5 человек - 600 грн., от 5 до 10 человек - 650 грн., от 10 до 15 - 700 грн., от 15 до 20 - 750 грн., свыше 20 человек - 800 грн. Цена указана за экскурсию, а не с 1 человека! Цена может быть увеличена в даты повышенного спроса или за срочность. Также экскурсия возможна на машине. Для группы до 4 человек это будет 1000 грн. (общая сумма). С поездкой на машине в Крестовоздвиженский монастырь и поле Полтавской битвы – 1400 грн.

 
В стоимость включено:

Экскурсионные услуги в пешеходной экскурсии и автомобиль+экскурсионные услуги в случае заказа экскурсии с автомобилем.Copyright © 2008 AmigoTour&T-Blues